Drugi fotograf na wesele czy fotobudka, fotolustro lub fotościanka?

fotobus

Zdecydować się na obecność drugiego fotografa na weselu? A może jednak postawić na urządzenia, które ułatwiają robienie zdjęcie? Fotobudka, fotolustra oraz fotościanka czekają do wyboru. Tylko na co ostatecznie się zdecydować? Nasz tekst może okazać się źródłem przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Drugi fotograf na wesele

Drugi fotograf ślubny to gwarancja tego, że wszystko, co najpiękniejsze zostanie uchwycone. Niestety nie zawsze jeden fotograf jest w stanie upilnować wszystkie ważne momenty, ale z pomocą fachowca będzie to o wiele prostsze. Jednak z usług drugiego fotografa często rezygnujemy, ponieważ wychodzi z założenia, że znalezienie jednego to już nie lada wyzwanie, a co dopiero kolejnego. Jednak warto pamiętać, że wielu fotografów współpracuje ze sobą, czy nawet tworzą większą ekipę, więc tak naprawdę znalezienie drugiego fotografa może być o wiele prostsze, niż by się mogło wydawać.

Urządzenia wykonujące zdjęcia

Oczywiście do swojej dyspozycji mamy też urządzenia wykonujące zdjęcia. Fotobudka, fotolustro, czy fotościanka, to rozwiązania, które idealnie nadają się do rodzinnych pamiątkowych zdjęć, czy nawet do tego, aby wszyscy mogli się świetnie bawić. Jednak pamiętajmy, że w tym przypadku nie ma mowy o wsparciu dla fotografa. To, co będzie działo się w trakcie przyjęcia weselnego, nie zostanie uchwycone właśnie przez fotobudkę, czy inne urządzenia wykonujące zdjęcia, bo tutaj każdy kadr się planuje, a zdjęcia odbywają się na zasadzie pozowania. Dlatego warto zastanowić się dobrze, czy faktycznie fotobudka, czy fotolustro będzie w stanie zastąpić drugiego fotografa.

Na które rozwiązanie ostatecznie się zdecydować?

Widać, że wybór drugiego fotografa może okazać się o wiele lepszym pomysłem, niż urządzeń wykonujących zdjęcia. Oczywiście fotobudki i inne tego typu urządzenia też mają swoje zalety, ponieważ zapewniają dużo dobrej zabawy. Dlatego, jeśli uznamy, że warto wykorzystać na weselu jakieś atrakcje, to wtedy fotobudka lub fotościana może stać się idealnym wyborem.