Miejsca na rustykalne wesele w zachodniopomorskim

Rustykalne wesela są w ostatnich latach bardzo popularne i nie powinno nas to dziwić, ponieważ dają szansę na większą swobodę, czy na przeżycie tego wyjątkowego dnia na swój sposób. Tylko gdzie zorganizować rustykalne wesele w zachodniopomorskim? Jakie miejsca nadają się na przyjęcie weselne w takiej stylistyce? Poznaj kilka naszych propozycji!

Folwark w Plenerze

Folwark w Plenerze to jedyny w swoim rodzaju obiekt. Jedna z bardziej polecanych sal weselnych w zachodniopomorskim. Położony jest w miejscowości Słodkówko, która znajduje się zaledwie 50 km od Szczecina oraz 15 km od Stargardu. Taka lokalizacja sprawia, że nie ma tutaj żadnych trudności z dojazdem.  Folwark w Plenerze to aż pięć hektarów bajkowo zagospodarowanej zieleni, która zapewnia idealne warunki do odpoczynku i organizacji wesela w rustykalnym stylu.

Młode pary otrzymują do swojej dyspozycji stodołę, która sprawdzi się na wesele na około 120 osób lub parkiet plenerowy na 170 osób. Nie sposób pominąć również innych atrakcji, które przygotowali właściciele folwarku. Do dyspozycji pozostaje mini zoo z końmi, alpakami, kozami, czy nawet owieczkami. Do tego jeszcze trampoliny, boiska do gry w siatkówkę, jeziorka, czy miejsca na ognisko i grilla. Tak idealnie zagospodarowany teren to również szansa na niezapomnianą sesję ślubną, więc z pewnością warto wziąć pod uwagę Folwark w Plenerze.

Młyn nad Starą Regą

Młyn nad Starą Regą zlokalizowany jest wśród lasów we wsi Tarnowo nad rzeką Stara Rega. Cały obiekt położony jest zaledwie 200 m od urokliwego jeziora Pancerzyno, które zapewni kilka świetnych ujęć do albumu ślubnego. Do dyspozycji młodych pozostaje sala kominkowa, kilka pokoi noclegowych oraz 2 sale bankietowo-konferencyjne. Jednak z nich to 60-cio osobowa sala w zabytkowym młynie, która może sprawdzić się jako miejsce na rustykalne wesele w stodole. Jeśli marzy nam się przyjęcie w plenerze, to ciekawą propozycją może okazać się drewniana Chata Grillowa.

Dworek Ostęp

Poza tym warto też wspomnieć o Dworku Ostęp, który zachwyca swoim oryginalnym charakterem. Sprawdzi się idealnie na wesele rustykalne i sprawi, że w jednym miejscu będziemy mogli zorganizować też swoją sesję ślubną.