Pomysły na sesję rodzinną w plenerze w Warszawie

Macie w planach sesję rodzinną w plenerze? Postanowiliście ją wykonać w Warszawie, lecz nie wiecie, gdzie się wybrać? A może szukacie pomysłów na wspólną sesję w plenerze? Nasz tekst może okazać się cennych źródłem informacji, gdyż podpowiadamy w nim kilka miejsc, które warto wziąć pod uwagę. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Bulwary wiślane

Niewątpliwie jednym z ciekawszych miejsc na rodzinną sesję zdjęciową w Warszawie mogą okazać się bulwary wiślane wraz. Na przestrzeni lat teren przy Wiśle bardzo się zmienił i teraz stanowi nie tylko najchętniej odwiedzane miejsce przez Warszawiaków, ale również daje wiele szans na dobrą zabawę, czy nawet na piękną pamiątkę w postaci zdjęć. Do dyspozycji czekają mini plaże, trampoliny, fontanna, barki i cały teren wzdłuż Wisły, który zapewni wiele fajnych ujęć.

Park Krasińskich

Kolejnym miejscem, o którym warto pomyśleć, jest Park Krasińskich. To bardzo rozległy teren, który pozwoli miło spędzić czas i stworzyć fantastyczną sesję zdjęciową. Do dyspozycji pozostają dwa place zabaw, mały stawik, plenerowa siłownia oraz przestrzeń, gdzie można rozłożyć koc wśród pięknych drzew i kwiatów. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na rodzinną sesję zdjęciową w Warszawie? Pewnie, że nie!

Stare Miasto i Podzamcze

Idealnym wyborem może okazać się również rodzinna sesja rodzinna Warszawa na Starówce oraz na Podzamczu. Co ciekawe, taka sesja uda się niezależnie od pory roku, ponieważ to miejsce tętni życiem przez cały rok. Jeśli pragniemy magicznej sesji, to na pewno warto ją zorganizować w grudniu lub styczniu, szczególnie po zmroku, bo wtedy pali się iluminacja i jest naprawdę wyjątkowo.

PGE i plaża Poniatówka

Jeśli szukamy oryginalnego sposobu na plenerową sesję rodzinną, to warto pomyśleć o Stadionie Narodowym. Już zdjęcia na jego tle robią wrażenie, a co dopiero, gdy dodatkowo wybierzemy się na tor kartingowy, który przy nim działa. To dla nas nie tylko szansa na dobrą zabawę, ale również na niezwykłe zdjęcia. Będąc w okolicy warto też zajrzeć na plażę Poniatówka, ponieważ tutaj czeka fajny plac zabaw, można też rozpalić grilla, więc to kolejny pomysł na wspólne zdjęcia.