Rustykalne wesele w stodole na Podlasiu

Rustykalne wesele w stodole z roku na rok zyskuje na popularności i nie ma co się dziwić, ponieważ to sposób na udaną zabawę oraz na przyjęcie weselne w luźniejszej formie. Gdzie jednak je zorganizować, gdy planujemy wesele w stodole na Podlasiu? Na jaką stodołę się zdecydować? Poznajcie kilka naszych propozycji!

Listę najpiękniejszych stodół na rustykalne wesele na Podlasiu znajdziesz tutaj: sale weselne Białystok

Majątek Howieny

Majątek Howieny to miejsce, które znajduje się w Pomigaczach, zaledwie 8 km od Białegostoku, a już jest w stanie przenieść nas w zupełnie inny świat. Panuje tutaj iście sielska atmosfera oraz niezwykły klimat, który da się wyczuć już od pierwszych chwil. Majątek Howieny tworzą obiekty o zabytkowym charakterze. Wśród nich znajdziemy kuźnię, strażacką wieżę, czy wiejskie chaty.

Oczywiście nie zabrakło też stodoły, w której można zorganizować wesele rustykalne z dala od zgiełku miasta, w ciszy i z pięknymi pejzażem w tle. Stodoła Howieńska powstała ze starych cegieł oraz surowego drewna, więc na pewno sprawdzi się również na organizację wesela w stylu boho, czy folkowym. Poza tym przestrzeń tutaj jest tak duża, że można też pomyśleć o ślubie w plenerze.

Kiszukówka

Kiszukówka to kolejna propozycja na wesele w rustykalnym stylu. Znajduje się zaledwie 5 km od Św. Wody, w pobliżu Supraśl. Do dyspozycji przyszłych par młodych oddane są trzy budynki, jak również bardzo urokliwa przestrzeń, która sprawdzi się także na ślub w plenerze. Nie zapominajmy również o tym, że Kiszukówka jest w stanie zapewnić piękną pamiątkę w postaci zdjęć ślubnych.

Folwark Nadawki 

Folwark Nadawki to miejsce z duszą i tradycją, które przypadnie do gustu każdemu, w tym nawet najbardziej wymagających par. Znajduje się w Wasilkowie, a dokładniej mówiąc 5 km od Białegostoku. Można tutaj poczuć sielski klimat, jak również miło spędzić czas w otoczeniu drewnianych chałup, łąk, pól i lasów. Nie sposób pominąć również samej wiejskiej izby, w której można zorganizować wesele. Jej zaaranżowana w bardzo oryginalny sposób i idealnie wpasuje się w klimat rustykalnego przyjęcia.